Site logo

Kooliõpilaste keskus

Meie asjatundlikud õpetajad valmistavad põhikooli- ja gümnaasiumiõpilasi ette 9. klassi lõpetamiseks, gümnaasiumikatseteks ja gümnaasiumi riigieksamiteks ning aitavad järje peale saada matemaatikas.

Kursused toimuvad Tartu kolledži majas aadressil Puiestee 80A. Uuri lisa või võta ühendust eelõppeosakonnaga (kooliopilane@taltech.ee; tel 620 3472).

 

Valmistumine riigieksamiteks (matemaatika, eesti keel)


Tegemist on rühmatundidega (15-25 õpilast), kus võetakse läbi kogu riigieksamiks vajaminev materjal.

Matemaatika riigieksamiks saab valmistuda mahukamal kursusel (maht 100 h, oktoober-aprill, tunnid 1 kord nädalas) ning lühemal kursusel (kestus 80 h jaanuar-aprill, tunnid 1-2 korda nädalas).  

Eesti keele riigieksamiks ettevalmistav kursus algab jaanuari lõpus ning lõpeb aprillis enne riigieksamit ning toimub 1 kord nädalas. Vaata lähemalt SIIT

 

Valmistumine põhikooli lõpetamiseks (matemaatika)


Põhikooli matemaatika lõpueksamiks saate valmistuda sügisel (kursus kestab oktoobrist maini). Vaata lähemalt SIIT

Ühtlasi aitame valmistuda ka erinevatesse Eesti gümnaasiumidesse kandideerimiseks.

 

Matemaatika õpiabi (5.-12. klass)


Rühmas on 4-7 õpilast ja õpetaja tegeleb iga õpilasega individuaalselt. Küsida ja harjutada saab just seda, mis valmistab probleeme. Kui on vaja abi kodutöödel, siis õpetaja abistab. Vaadatakse üle koolis tehtud kontrolltööd, tunnikontrollid jne.

Tunnid toimuvad sügisel 1 kord nädalas laupäeviti või nädala sees septembrist detsembrini ning uuel aastal alustab uus kursus, mis kestab jaanuari keskpaigast maini. Siis saab uuesti kursusele registreeruda. Täpsemalt saad vaadata SIIT