Tallinna Tehnikaülikool

Vastuvõtuinfo

Avatud õppe vastuvõtt kuni 26.08.2022

Avatud ülikool pakub Sulle paindlikku võimalust omandada kõrgharidus või täiendada oma teadmisi töö kõrvalt. Õppevormide ja -teemade valik on väga lai, leia endale vaid sobiv lahendus!

Erialad - Avatud õppe kaudu on võimalik täiendada teadmisi ülikooli enamuses õppevaldkondades, nii bakalaureuseõppes kui ka magistriõppes. Võimalik on koostada endale individuaalne õpingukava, valides huvipakkuvaid aineid ühest või mitmest erinevast õppekavastLäbitud õppeainete kohta väljastatakse soovi korral tunnistus ja/või õpisoorituste tõend. Õppimine avatud õppes on tasuline.

Lisaeriala sobib Sulle, kui soovid omandada olemasoleva eriala kõrvale uut eriala.

Loengud ja seminarid - Kui soovid täiendada teadmisi mõnes üksikus õppeaines või teemal, siis soovitame valida sobiv loeng või seminar. Valikus on üle 1000 õppeaine. Õppeainete täieliku nimekirja leiad meie õppeinfosüsteemist.

Mikrokraad sobib Sulle, kui soovid omandada tööks või uue elukutse valikuks vajalikke teadmisi. Mikrokraadikavad on väiksema mahuga õppekavad, mis koosnevad kahest või enamast tasemeõppe õppeainest. 

Vastuvõtutingimused

Vastuvõtt toimub konkursita! Eelduseks on keskharidus, lisaerialade puhul kõrgharidus. Õppimine on tasuline. Õppeteenustasu oleneb õpingute mahust ja valitud ainetest.

Õppima asumiseks esita avaldus koos isikut ning haridust tõendava dokumendiga. Avalduse vormi leiad siit. Ootame Sind avatud õppe keskusesse aadressil Ehitajate tee 5 (U06 õppehoone, III korrusel, ruum 310). Õpingute jätkamiseks saada sooviavaldus aadressil avatudope@taltech.ee. Sügissemestri vastuvõtt lõppes 26. augustil 2022.

Vastuvõtt E-N kl 10-16 ning R kl 10-12.

Pane tähele! Teaduskonna kolledžite õppetööd puudutav info kolledžites kohapeal.