Tallinna Tehnikaülikool

Teaduskonnast

Infotehnoloogia teaduskond valmistab ette bakalaureuse-, magistri- ja doktorikraadiga spetsialiste ühes kõige kiiremini arenevas teaduse ja tehnoloogia valdkonnas, milleks on info- ja kommunikatsioonitehnoloogia. Heal rahvusvahelisel tasemel teadus- ja arendustegevus ning koostöö firmadega loovad aluse kvaliteetseks teaduspõhiseks õppetegevuseks. 

Sisseastujale

Info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) valdkonna kiire areng mõjutab kõiki elualasid. IKT õppimine on seetõttu väga universaalne valik, mis jätab kõik võimalused hilisemaks kiireks spetsialiseerumiseks. Meil on võimalik õppida kuuel bakalaureuseõppe õppekaval ja üheteistkümnel magistriõppe õppekaval. 

IKT õppimine on universaalne valik, mis jätab kõik võimalused hilisemaks kiireks spetsialiseerumiseks. More

Tudengite lood

Meie tudengid on aktiivsed ja asjalikud - korraldavad IT-ametite populariseerimiseks üritusi ning pakuvad Praktikakohviku raames tudengitele võimalusi praktikaks ja tööks. Meie tudengid osalevad edukalt taibutalgutel ja üha rohkem tudengeid jõuab edukalt kraadi kaitsmiseni - nelja aasta jooksul on lõpetajate arv kasvanud 40 protsenti.

IT-teaduskonna tudengielu on aktiivne ja mõtestatud.More

Koostöö

IT-teaduskond teeb koostööd nii suurte kui väikeste ettevõtetega Eestist ja välismaalt, kohalike omavalitsuste, ministeeriumite ja teiste erinevate organisatsioonidega. Meiega on võimalik koostööd teha väga erinevates vormides ja formaatides. Tulge ja leiame koostöös lahenduse!

Pöördu õppeteemaliste küsimustega TalTechi tugiportaaliMore

Teadus 3 minutiga

IT-teaduskonna teadlased ja koostööpartnerid avavad lühikestes videotes uurimistööd ning teevad „puust ja punaseks“, kes ja kuidas tehtavast teadusest kasu saavad.

IT-teaduskonna teadlased ja koostööpartnerid avavad lühikestes videotes uurimistööd ning teevad „puust ja punaseks“, kes ja kuidas tehtavast teadusest kasu saavad.More

Uurimisrühmad

IT-teaduskonnas töötab 2022. aasta seisuga neljas instituudis kokku 25 uurimisrühma, kes tegelevad peamiselt tarkade ja energiatõhusate keskkondade, usaldusväärsete IT lahenduste ja tulevikku vaatava riigivalitsemise lahenduste loomisega.

IT-teaduskonnas on 2022. aasta seisuga 25 uurimisrühma.More

AIRE - AI & Robotics Estonia

Oleme osa AIRE keskusest, mis on loodud Eesti tööstusettevõtete konkurentsivõime tõstmiseks. Siit leiab nii inspiratsiooni kui praktilisi ülikoolides sündinud teadmisi, kuidas testida ja rakendada tehisintellekti ning robootika lahendusi oma ettevõttes.

AIRE toob kokku tööstusettevõtted, lahenduste pakkujad, ülikoolid ja teaduspargid, kes kõik töötavad pühendunult ühe eesmärgi nimel.More

Laeb infot...

Laeb infot...

Praktika- ja tööpakkumised

Tutvu IT-teaduskonna tudengitele suunatud praktika- ja tööpakkumistega.

Stipendiumid

Tutvu IT-teaduskonna tudengitele suunatud stipendiumitega.