Tallinna Tehnikaülikool

Koostöö tudengkonnaga

TalTech Majandusteaduskonna Üliõpilaskogu (edaspidi MTÜK) on TalTech Üliõpilasesinduse käepikendus majandusteaduskonna tasandil ning vahelüli tudengite ja teaduskonna juhtide vahel. Üliõpilaskogu ülesandeks on seista majandusteaduskonna tudengite huvide eest, tagada nende õigused  ning pakkuda ülikooliõpingutele lisandväärtust erinevate meelelahutuslike ja hariduslike ürituste kaudu. MTÜK pakub aktiivsetele ja teotahtelistele tudengitele võimalust end arendada erinevate projektide korraldamise kaudu ning anda oma panus tudengiaktivismi!

Oleme teinud koostööd ettevõtega: Red Bull, Ernst & Young Baltics AS, Luminor Bank AS, Swedbank AS, SEB Pank, ABB AS,  LHV Pank AS, Telia Eesti AS, Pipedrive OÜ, erinevad riigiasutused ja paljud teised.

Sihtgrupp:

Eelkõige majandusteaduskonna tudengid (ligikaudu 2500 üliõpilast), aga projektidest on oodatud osa saama ka huvilised teistest teaduskondadest.

Ettevõttele pakume: 

  • Võimalust jagada tudengitele enda reklaamtooteid (nt särgid, pastakad, infomaterjalid jms);

  • Ettevõtte logo kajastust kõigil ürituse tarbeks trükitavatel plakatitel;

  • Reklaampilte tudengitest Teie toodetega;

  • Üleülikoolilist kajastust nii üliõpilaste kui ka vilistlaste seas MTÜKi sotsiaalmeedia kontode (Instagram ja/või Facebook) kaudu;

  • Ettevõtte nimetamist ürituse järelkajastuses ja kokkuvõttes;

  • Võimalust eksponeerida enda logo/sümboolikat bänneri ja/või roll up’ i näol üritusel koha peal.

Üliõpilaskogu on avatud erinevatele tudengeid puudutavatele koostööpakkumistele.