Site logo

Majandusteaduskonna õppeprogrammid

TalTechi majandusteaduskond on Baltikumi juhtiv kõrghariduse andja majanduse, ärinduse, õiguse ja avaliku halduse valdkonnas. Kõrgetasemeline haridus tagab meie lõpetajatele parimad võimalused töötamaks spetsialistide ja juhtidena nii era- kui avalikus sektoris ning rahvusvahelistes organisatsioonides. Tööturu vajadustele vastavad laiapõhjalised teadmised ja oskused tagavad meie lõpetajatele eelised eduka karjääri kujundamiseks ning väärilise töötasu. Selle üheks aluseks on ülikoolist eluks kaasa saadav suhtevõrgustik, mis lisaks meie teaduskonna lõpetajatele haarab ka IT, loodusteaduste ja inseneeria eksperte.

 

Magistriprogrammid

TalTechi majandusteaduskond on Baltikumi juhtiv kõrghariduse andja majanduse, ärinduse, õiguse ja avaliku halduse valdkonnas. Kõrgetasemeline haridus tagab meie lõpetajatele parimad võimalused töötamaks spetsialistide ja juhtidena nii era- kui avalikus sektoris ning rahvusvahelistes organisatsioonides.

Avaliku sektori juhtimine ja innovatsioon

Avaliku sektori juhtimise ja innovatsiooni magistriõppe keskmes on koostööl põhinev juhtimine ja sotsiaalse ja tehnoloogilise innovatsiooni eestvedamine, tagamaks Eesti riigi pidev kohanemisvõime muutuvate tehnoloogiliste, majanduslike ning sotsiaalsete oludega.

Avaliku sekotri juhtimineMore

Avaliku sektori innovatsioon ja e-valitsemine (eng)

eGovernance and the digitalization of the public sector are most likely one of the most important reform trends for the future public sector.

Avaliku sektori juhtimine ja innovatsioonMore

Ettevõtlik juhtimine MBA (eng)

The programme is delivered by the largest and most international School of Business and Governance in Estonia. 

Ettevõtlik juhtimineMore

Juhtimine ja turundus

Õppekaval õppides on võimalik valida kolme peaeriala vahel: rahvusvaheline ärijuhtiminem, turundus ja müügi juhtimine. äriprotsesside juhtimine digitaalühiskonnas

Juhtimine ja turundusMore

Personalijuhtimine

Personalijuhtimise magistriõppekava eesmärgiks on anda valdkonna teaduspõhine haridus koos erialaste teadmiste ja oskustega personalitööst, -juhtimisest ja -arendamisest.

PersonalijuhtimineMore

Rahvusvaheline ärikorraldus (eng)

Study programme aims and objectives are to provide applied and systematic knowledge and skills in business and administration at a master’s level to enable the graduate to work as a member of a management board, as a middle manager or top economic specialist.

Rahvusvaheline ärikorraldusMore

Rakenduslik majandusteadus

Rakendusliku majandusteaduse õppekaval on võimalik õppida majandusanalüüsi peaerialal.

Rakenduslik majandusteadusMore

Tehnoloogia valitsemine ja digitaalsed muutused (eng)

The Technology Governance and Digital Transformation (TGDT) MA program is an interdisciplinary study program that covers several fields from finance, economics, technology and innovation to governance and public-sector innovation and has a strong focus on case-study-based and practical learning.

Tehnoloogia valitsemine ja digitaalsed muutusedMore

Õigusteadus (eng)

he Master's programme in Law is tailored to enable students to learn both the general principles and philosophy of law in Europe as well as giving detailed knowledge and skills in specialised areas: European Union and International Law; Law and Technology.

MO_avalehtMore

Ärirahandus ja majandusarvestus

Õppekaval õppides on võimalik valida kahe peaeriala vahel: Majandusarvestus, ärirahandus.

Ärirahandus ja majandusarvestusMore