Tallinna Tehnikaülikool

Tasulised koolitused

Kuressaare kolledž ja meretehnoloogia kompetentsikeskus pakuvad tasulisi täienduskoolitusi. 

Vaata koolitusi

Tasuta koolitused

Mehitamata veesõidukite arendamise täienduskursus 

Designing contemporary watercraft

Designing Contemporary Watercraft ehk mehitamata veesõidukite arendamise kursus on ingliskeelne täienduskursus, mis koosneb kolmest moodulist: projekteerimise moodul, automaatika moodul ning juht- ja propulsioonimoodul.

Kursuse saab läbida iseseisvalt Moodle keskkonnas. Õpe toimub oma valitud tempos, endale sobivas ajavahemikus – sellega on õppurile tagatud paindlik võimalus oma teadmiste täiendamiseks ja uute oskuste omandamiseks.

Ligipääsu materjalidele tagab kursusele sisse logimine, mida saab teha ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-ID abil. Isikut tuvastava vahendiga saab sisse logida igaüks ning eraldi registreerimisvormi täita ei ole vaja.

Ligipääs kursusele

Koolitused kaasaegses teadustaristus

MARTE
 1. TalTech ja Kuressaare kolledž
  Koolitusi juhendavad nii meretehnoloogia kompetentsikeksuse (MARTE) töötajad, teised TalTechi spetsialistid kui ka väliseksperdid. Koolitusel osaleja saab TalTechi täienduskoolituse tunnistuse.
 2. Teadustaristu laborid
  Koolitused toimuvad meretehnoloogia kompetentsikeskuse inspireerivas meretehnoloogia ja hüdrodünaamika teadustaristus, mis on riiklikult oluline teaduse infrastruktuuri üksus. Koolitusi võõrustavad näiteks mehhatroonika-, projekteerimis- ja materjalilabor.
 3. Õppimiseks loodud keskkond
  Lisaks põnevatele laboritele ootavad õppureid kaasaegse tehnikaga auditooriumid nii MARTE moodsas hoones kui ka kolledži õppehoones ehk Kuressaare ajaloolises kohtumajas; kasutada saab terrassi ja sisehoovi.
 4. Paindlik
  Meretehnoloogia kompetentsikeskus kohandab koolituse tellija ootustele. Vajadusel luuakse koostöös uus koolitusprogramm.
 5. Saaremaal
  Meretehnoloogia kompetentsikeskus toob Saaremaale TalTechi teiste üksuste koolitusi. MARTE on värav tehnikaülikooli.

ERF