Tallinna Tehnikaülikool

Bakalaureuseõpe USAs

Konsultatsioon kõigile, kes soovivad rohkem teada bakalaureuseõppe võimalustest Ameerika Ühendriikides algusega kell 16.00 virtuaalses keskkonnas. Tomumisajad on kalendris. Palume SIIN eelnevalt registreerida. Registreerunutele saadetakse veebikonsultatsiooni link.

Anname ülevaate USA haridussüsteemist, ülikoolide ja programmide valimise põhimõtetest, testidest, sisseastumistingimustest, õpingute finantseerimisest, ülikoolidega suhtlemise põhitõdedest, ning kõigest muust, mida on vajalik teada Ameerika ülikoolidesse kandideerimisel. Tutvustame ka teabekeskuse tegevust ja teenuseid, millega saame kandideerijatele abiks olla.

Grupikonsultatsioon on tasuta. Kõik huvilised on teretulnud!

Täiendav informatsioon tel 620 3543 ja 620 3546 või EducationUSA@taltech.ee.

Magistri- ja doktoriõpe USAs

Kell 16.00 Zoomis. Toimumisaegu vaata kalendrist. Palume SIIN eelnevalt registreerida. Registreerunud saavad lingi konsultatsioonile.

Käsitletavad teemad:

Ülevaade USA ülikoolidest ja sobivate programmide valimisest; nõutavatest rahvusvahelistest testidest, sisseastumistingimustest ja kandideerimise põhitõdedest.
Erinevad võimalused: lühiajalised külastused, uurimistöö kirjutamine.
Rahastamisvõimalused: stipendiumid, töötamine, assistantships, rahvusvahelised ja Eesti fondid jmt. Infoallikate ja kandideerimiseks vajalike õppematerjalide tutvustus.

Lisainfo: EducationUSA@taltech.ee  või 6203546.

 

EducationUSA virtuaalne klubi

Tunned huvi, missuguseid võimalusi pakub USA kõrgharidus? Soovid kandideerida USA ülikooli bakalaureuseõppesse?

Liitu EducationUSA virtuaalse klubiga, mille eesmärgiks on valmistada noori ette edukaks kandideerimiseks USA ülikoolide bakalaureuseõppesse. Klubi töökeel on inglise keel, sest see ühendab koolinoori kõigist kolmest Balti riigist. Kõik klubi kohtumised toimuvad virtuaalses keskkonnas. EducationUSA klubist leiad kaaslasi, kellega ühiselt ülikooli kandideerimiseks ette valmistuda!

Klubi liikmed saavad selge ülevaate USA kõrgharidussüsteemist ja kandideerimisprotsessist sealsetesse ülikoolidesse. Arendatakse kultuuridevahelise suhtlemise, meeskonnatöö, avaliku esinemise ja akadeemilise kirjutamise oskusi. Klubi liikmed kohtuvad USA ülikoolide esindajate ning sealsetes ülikoolides õppivate Baltikumi tudengitega. Vastavalt liikmete vajadustele on neile kättesaadav individuaalne nõustamine.

Klubiüritusi viivad läbi Eesti, Läti ja Leedu teabekeskuste nõustajad ning USA ülikoolide tudengid ja töötajad.

EducationUSA virtuaalse klubi liikmeks saab registreerida siin: http://tinyurl.com/2p9mybuz

Infotund rahvusvahelistest testidest

Soovid õppida või töötada rahvusvahelises ingliskeelses keskkonnas?

Infotund rahvusvahelistest inglise keele- ja akadeemilise taseme testidest Zoomis. Tomumisajad on kalendris.

Teemad:

I Eestis läbiviidavad rahvusvahelised testid:

1. Rahvusvaheliste inglise keele ja akadeemilise taseme testide (TOEFL, SAT, ACT ja GRE) tutvustamine. Info testidele registreerimise ja testide läbiviimise kohta.
2. Suuremad probleemid testide tegemisel. Mida testideks ettevalmistumisel silmas pidada.

II Õppematerjalid ja ettevalmistusvõimalused

III Küsimused-vastused

Palume eelnevalt SIIN registreerida! 

Lisainfo tel 620 3546; 620 3543 või EducationUSA@taltech.ee

Pre-Departure Orientation Program

Põhja-Ameerika ülikoolide teabekeskus kutsub kõiki, kes alustavad õpinguid USA ülikoolides virtuaalsele infoseminarile „Pre-Departure Orientation Program“. Üritus on suunatud Eesti, Läti ja Leedu noortele ning on ingliskeelne. Programm toimub kevadel, jälgi kalendrit.

Programmi eesmärk on anda igakülgset informatsiooni, mis aitaks kõigil võimalikult edukalt sisse elada uude keskkonda. Räägime tudengiviisa taotlemisest ja reisimisest, anname nõu, kuidas kiiresti ülikooliellu sisse elada ning tutvustame Ameerika ülikoolielu tavasid ja sealset suhtlemiskultuuri. 

Nõuandeid jagavad USA saatkonna esindajad, USA ülikooli tudengid ning Baltikumi teabekeskuste nõustajad. Ettekannetele järgnevas vabas vestlusringis on võimalik esitada küsimusi huvipakkuvate teemade kohta.

NB! Kui oled USA ülikooli sisse saanud, kuid Sul polnud võimalik programmis osaleda, siis anna endast teada! Saadame Sulle teatmiku, milles on kasulikku informatsiooni USA-reisiks valmistumise ning sealse akadeemilise ja sotsiaalse elu kohta.