Tallinna Tehnikaülikool

Näitused 2024

 • jaanuar - märts
  3D trükkimine

 • aprill - juuni
  Pime foto: pimeduses helendavad objektid

 • juuli - august
  TalTechi suveniirid

 • september - oktoober
  Keelatud filmid
  TTÜ Filmiklubi

 • november - detsember
  Korporatsioon Lembela 100

Poole sajandiga ühiselamust ülikoolilinnakuks

Näitusega “Poole sajandiga ühiselamust ülikoolilinnakuks” tähistati TalTechi 50. aasta möödumist ülikoolilinnaku esimese hoone - ühiselamu esimese korpuse valmimisest, millele eelnesid ja järgnesid pikad plaanide- ja teguderohked kümnendid. Näitus oli üleval Tallinna Tehnikaülikooli peamaja fuajees 2011. aasta oktoobris.


Eesti Vabariigi TEADUSPREEMIA 2020 

See näitus on esimene näitusesarjast, mis on pühendatud Eesti Vabariigi Teaduspreemiaga auhinnatud Tallinna Tehnikaülikooli teadlasele või teaduskollektiivile. Aastal 2020 pälvis EV teaduspreemia Talllinna Tehnikaülikooli teadlane professor Tõnis Timmusk keemia ja molekulaarbioloogia valdkonnas tööde tsükli „Neuraalse aktiivsusega reguleeritud geeniekspressiooni mehhanismid“ eest.
 

See näitus on teine näitusesarjast, mis on pühendatud Eesti Vabariigi Teaduspreemiaga auhinnatud Tallinna Tehnikaülikooli teadlasele või teaduskollektiivile. Aastal 2020 pälvis EV teaduspreemia Talllinna Tehnikaülikooli kollektiiv Marina Trapido (kollektiivi juht), Niina Dulova, Marina Kritševskaja, Sergei Preis tööde tsükli „Süvaoksüdatsiooni tehnoloogiate arendamine kaasaegsete keskkonnaprobleemide lahendamiseks: tugevalt saastatud tööstusreovetest mikrosaasteaineteni õhus ja vees“ eest.