Tallinna Tehnikaülikool

Kutsume AIRE klubisse tööstusettevõtteid ja arendajaid, kellel on huvi leida lisaraha tööstuse digitaliseerimise projektidele. Kuulutame välja AIRE väikeprojekti vooru tehisintellekti lahendustele ning Majandus- ja Kommunikatsiooniminiseeriumi esindaja Andri Haran tutvustab uuel aastal avanevat tööstusele suunatud investeeringute meedet!

AIRE klubi #2 fookuses on rahastamine!

AIRE klubi on ürituste seeria, mille eesmärk on luua vaba ja vahetu keskkond robootika ja tehisintellekti valdkonna huvilistele omavaheliseks suhtlemiseks ja võrgustumiseks. Oodatud on teadus- ja arendusasutuste, tööstusettevõtete, IT- ja elektroonikaettevõtete, erialaliitude, tugiorganisatsioonide ja rahastajate esindajad.

Kuna AIRE liitub tulevikus üleeuroopalise võrgustikuga, kuhu kuulub järgmisel aastal 200+ Euroopa Liidu digitaalse innovatsiooni keskust, saab AIRE klubi olema ka füüsiliseks kohtumispaigaks, kus ei tutvustata ainult kohalikke teenuseid ja edulugusid, vaid ka teiste Euroopa keskuste tegevusi, millest võiks kasu olla Eesti tööstusettevõtetel.

10. detsembril kell 15.00–17.00 toimub AIRE klubi teine kohtumine, sel korral jõuluhõngulise ja meelelahutusliku väliüritusena Teadus- ja ärilinnaku Tehnopol keskväljakul.

Osalemiseks on vajalik eelregistreerumine

Vastavalt Vabariigi valitsuse korraldusele saavad COVID-19 tõendi alusel üritustel osaleda ainult kas vaktsineeritud või haiguse läbi põdenud inimesed. Testitulemusega üritusele ei pääse.

_____
Tehisintellekti- ja robootikakeskus AIRE (AI & Robotics Estonia) on loodud Eesti tööstusettevõtete konkurentsivõime tõstmiseks ning toob kokku tööstusettevõtted, lahenduste pakkujad, ülikoolid ja teaduspargid, kes kõik töötavad pühendunult ühe eesmärgi nimel.

Laeb infot...