Tulevikus on tehisintellekt ja andmeteadus konkurentsivõimelise ettevõtte protsesside lahutamatuks osaks. Mida see aga sisuliselt tähendab, millest alustada ja mis on sellega kaasuvad võimalused, need on küsimused mis vajavad vastuseid juba praegu. Kutsume tööstusettevõtteid tasuta koolitusele, kus tutvustame tehisintellekti ja andmeteaduse kasutuselevõtu kasusid ja võimalusi tööstusettevõtete otsustusprotsessides.

AIRE koolitus tehisintellekti projekti planeerimisest ja läbiviimisest tööstusettevõttes

Koolitusel räägime:

➠ tehisintellekti ja andmeteaduse olemusest ning võimalustest tööstusettevõtetele;
➠ andmeteaduse erinevatest tehnikatest (nt masinõpe ja kirjeldav ärianalüütika);
➠ tehisintellekti rakendatavate projektide planeerimisest

Koolitust viivad läbi valdkonna tipud: Tartu Ülikooli andmeteaduse õppetooli terviseinformaatika lektor Elena Sügis (PhD), Nortal ASi andmeteadlane Liis Kolberg (PhD), Tartu Ülikooli andmeteaduse õppetoolis informaatika doktorant ja nooremteadur Ida Maria Orula ja Tartu Ülikooli doktorant ja infosüsteemide nooremteadur Anti Alman.

Koolitus toimub ajavahemikul 17. jaanuar kuni 10. veebruar ning koosneb:
➠ videoloengutest, mida saavad osalejad vaadata neile sobival ajal;
➠ praktilistest veebiseminaridest, mis sisaldavad ka kogemuslugusid praktikutelt;
➠ iseseisvast projektist, millele koolituse läbiviijad jagavad personaalset tagasisidet;
➠ enesekontrollitestidest, et õpitud teadmisi kinnistada.

Koolituse täismahus läbijad, saavad Tartu Ülikooli täienduskoolituse digitaalse tunnistuse.

Tule koolitusele ja alusta konkurentsitihedaks tulevikuks valmistumisega juba praegu!

Koolitusele saab registreeruda kuni 10. jaanuarini.

Registreeru ja loe täpsemalt siit