Tallinna Tehnikaülikool, Eesti Maaülikool, teadus- ja ärilinnak Tehnopol ja Põhjamaade Ministrite Nõukogu kutsuvad ettevõtteid ja ettevõtluse tugiorganisatsioone kaasa lööma Põhja- ja Baltimaade biomajanduse innovatsiooni võrgustikus, kus tutvustame mitmeid ärimudeleid Läänemere piirkonnast, korraldame kohtumisi ja õppereise Baltikumis ja Põhjamaades.

Biomajandus

Võrgustiku eestipoolsed eestvedajad näevad, et biomajandusel on täita palju suurem roll kestlikus majandusmudelis, kui seda praegu talle omistatakse. Sestap on loodava võrgustiku eesmärk pakkuda ettevõtjatele ja huviorganisatsioonidele tuge uute teadmiste hankimisel, kontaktide loomisel ning turu tundma õppimisel.

Kohtume biomajanduse ökosüsteemi esindajatega 21. novembril kell 15-17 TalTech MEKTORY Innovatsiooni HUB-is (Raja 15)!
Tutvume Maaeluministeeriumi poolt loodava biomajanduse teekaardiga ning arutame ühises ümarlauas, kuidas biomajandust Eestis edendada.

See on hea võimalus:

• Rääkida kaasa biomajanduse poliitika kujundamisel Eestis

• Luua uusi kontakte ja koostööprojekte

• Tutvuda erinevate rahastusmeetmetega

Kui tegeled bioloogilise (taastuva) ressursi tootmise, käitluse ja väärindamisega või sellele kuidagi kaasa aitamisega, siis registreeru üritusele!

Ajakava:

15:00-15:30 - Biomajanduse teekaardi tutvustus ministeeriumi (Argo Peepson) ja teaduse (Ants-Hannes Viira) poolt. Lisaks ettevõtja vaade.

15:30 - 16:30 - Ümarlaud ja ühine arutelu biomajanduse ökosüsteemi esindajate vahel

16:30-17:00 - Võrgustumine vabas vormis
Seminaripäeva modereerib Madis Tilga

Registreeru enne 17.11.2022 siin.

Teeme biomajanduse ettevõtete arenguhüppe ja biomajandusest uue majanduse tugitala!