3. novembril 2022 korraldasid CESAER, Euroopa Ülikoolide Assotsiatsioon (EUA), International Sustainable Campus Network (ISCN), Science Europe, UNICA ja Strathclyde'i Ülikool (Glasgow, Ühendkuningriik) ühiselt  COP27 juhtürituse teemal ‘Interdisciplinarity for the Net-Zero Transition’. See sümpoosion järgnes 2021. aastal Glasgow's toimunud COP26 konverentsil algatatud üleskutsele teadus- ja kõrgharidusorganisatsioonidele neto-null üleminekuks.

Veebinari eesmärgiks on:

• Esitleda ja käivitada ühiselt loodud raport "Interdistsiplinaarsus neto-null üleminekuks. Ülikoolide ja teadusorganisatsioonide perspektiivid."
  • Tutvustada Sci4Net0 partnerlusse uusi partnereid
  • Esitleda teiste võrgustike panust jätkusuutlikkusesse
taim

Veebinari programm:

1. Sissejuhatus - Alberto Garrido (UPM)
  2. Raport „Interdistsiplinaarsus neto-null üleminekuks. Ülikoolide ja teadusorganisatsioonide perspektiivid” esitlus - Nicola Francesco Dotti (Science Europe) ja Louise Drogoul (CESAER)
  3. Raport “Climate Sustainability in the Academic Sector”, esitlus - Astrid Eichhorn (ALLEA)
  4.  SELs-Network esitlus -  Martin Farley (SELs asutaja ning koordinaator)
  5. Q&A
  6. Lõppsõnad - Alberto Garrido (UPM)

Registreeri end veebinarile SIIN