Head tudengid, olete oodatud 28. märtsil 2023 TalTechi Tudengimajja tasuta üritusele, kus räägime, kuidas tudengina midagi uut leiutada. Kogenud eksperdid jagavad soovitusi, kuidas rahastada ja kaitsta oma leiutisi.

DeepTech Pub // Tudengi eri: Kuidas tudengina midagi uut leiutada?

Päevakava:

• 17:30 Kogunemine TalTechi tudengimajas
  • 17:40 Avasõnad, Caroline Aruoja (TalTech), Tervisetehnoloogiate ja -teenuste teaduskiirendi projektijuht
  • 17:45 TalTechi poolne tervitus, Kaja Kuivjõgi (TalTech), kvaliteedi- ja strateegiajuht, rektoraadi strateegiabüroo juhataja
  • 17:50 Rainis Venta (TalTech), tehnoloogiasiirde ekspert, „Kuidas toimib leiutiste rahastamise süsteem rahvusvaheliselt tervisetehnoloogiate valdkonna näitel“
  • 18:25 Elinor Toming (TalTech), stipendiumite ja annetuste spetsialist, „Kuidas saada annetus.taltech.ee kaudu projektidele rahastust?“
  • 18:40 Paus
  • 19:00 Mart Enn Koppel (TalTech), intellektuaalomandi ekspert, „Tudengileiutiste kaitse ja kasutamine ülikoolis TalTechi näitel“
  • 19:25 Teadusklubi esindaja, „Millega tegeleb vastloodud TalTech Teadusklubi ja kuidas sellega liituda“
  • 19:40 Lõpusõnad, Kaja Kuivjõgi (TalTech), kvaliteedi- ja strateegiajuht, rektoraadi strateegiabüroo juhataja
  • 19:45 Suupisted ja aeg omavahel tutvumiseks
  • 20:30 Uksed sulguvad

Palume huvilistel ennast registreerida siin.

Sündmust korraldatakse Tervisetehnoloogiate ja -teenuste teaduskiirendi poolt. Teenuseid rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist „Startup Estonia” programmi (nr EU60971) raames. Programmipartneriteks on Tallinna Tehnikaülikool, Tartu Teaduspark, Tehnopol, Tartu Ülikooli Ettevõtlus- ja Innovatsioonikeskus.

Sündmus on osalejatele tasuta, kuid sündmusel osalemine on ettevõtte jaoks vähese tähtsusega abi (VTA). Ettevõttele jooksva majandusaasta ja kahe eelneva majandusaasta jooksul antud vähese tähtsusega abi ei tohi ületada koos ürituse raames antava toetusega vähese tähtsusega abi ülemmäära 200 000 eurot (maanteetranspordi valdkonna ettevõtetel 100 000 eurot).