Magistriõppekava "Digimuutused ettevõttes" kutsub ettevõtete digitoetuse teemalisele infotunnile. See on suunatud tudengitele ja teadlastele, kellel on ettevõte, kes otsustavad või räägivad ettevõttes digitaliseerimise teemadel või kes tegelevad tehnoloogia-arenduse alaste teenuste osutamisega ettevõtetele.

Majandusministeerium käivitas veebruaris EAS-i vahendusel ellu viidava uue toetusskeemi ettevõtete digitaliseerimise toetamiseks, mis jätkab varasemate aastate digidiagnostika ja digiinvesteeringute toetuseid ajakohastatud moel. Ettevõtetele hakatakse pakkuma kuni 15 000-euroseid toetusi digitaliseerimise teekaardi koostamiseks, mis annab võimaluse kaardistada äristrateegiaga seotult oma tootmis- või teenuse osutamise protsess ja hanke- ning tarneahel ning koostada lähteülesanne vähemalt ühele digitaalsetel tehnoloogiatel põhinevale rakendusele.

Eesmärk on leida üles lülid, milles digitaalsete tehnoloogiate abil on võimalik suurendada äristrateegia tulemuslikkust või muuta seda olulisel määral. Infotunnis kuuleb lähemalt, kuidas sellest toetusest oma organisatsiooni digitaliseerimise edendamisel kasu tõuseb, kellele ja mis tingimustel taotlusvoor on avatud ning samuti on avatud küsimustevoor.

Loe lisaks siit

ESINEJAD: Anu Kull (MKM), Kristiina Niilits (EAS)
TOIMUMISKOHT: virtuaalselt Teams'is
EELREGISTREERIMISEGA enne 12.03: https://forms.gle/vC5G6nmsWN7wkp7Y6 (mille põhjal saadetakse 12.03 hommikul ürituse toimumise link)

NB! Võite ka siin FB ürituse juures oma osalemist märkida, aga seda ei arvestata registreerimisena.