Tallinna Tehnikaülikool

07.12 kell 11.00-15.00 on taaskord Tudengimaja saalis toimumas Doonoripäev, kuhu oodatakse verd loovutama ülikooli töötajad ning tudengid.

Vereloovutuseks on avatud eelregistreerimise vorm (leitav siit), kuhu lisada sobiva aja taha oma nimi. Kui soovite nimekirjas jääda anonüümseks, siis palun võtta aja broneerimiseks ühendust tiina.lesnikowicz@taltech.ee .

Doonorivere loovutamine on vajalik elutähtsate teenuste osutamise toimepidevuse tagamiseks riigis, mistõttu verekeskus COVID tõendit doonoritelt ei küsi. Kõik, kes on terved ja vastavad doonoriks sobivuse kriteeriumitele, on oodatud verd loovutama. Lisainfo: https://verekeskus.ee/doonorile/vereloovutamise-piirangud/  

Käimas on ka üle-eestiline kõrgkoolide ja ülikoolide vaheline vereloovutamise võistlus Tuksu Teise Südames (https://www.facebook.com/tuksuteisesydames/), milles osalemiseks vajaliku ankeedi saab ka tehnikaülikoolis toimuvalt doonoripäevalt.

Tulles võta kaasa isikut tõendav dokument (pass, ID-kaart või juhiluba). Doonoripäevale tulles on kohustuslik kõigil kanda maski, maski puudumisel saab selle verekeskuse poolt. Verekeskuse töötajad kannavad maski ja kohapeal on tagatud käte desinfitseerimisvõimalus.

Anna oma panus elude päästmiseks!

Laeb infot...