Haridus ja tehnoloogia on lahutamatult seotud, kuid nende täielik potentsiaal on alles avastamisel. Kutseharidus on valdkond, mis veel ootab innovaatilisi lahendusi, et muuta sealseid õpetamise ja õppimise viise. Ootame teid osalema EdTech Hackathonil 2024! Tule ja aita koos haridustehnoloogide, tarkvaraarendajate, kutseõppurite ja haridustehnoloogia ettevõtetega arendada digilahendusi, mis kujundavad kutsehariduse tulevikku.

Graafiline kujundus, kus lillal taustal on valget värvi naise ja mehe kujud ning haridus ja tehnoloogiale viitavad sümbolid

Registreeruge siin

🚀 DigiEduHack Euroopa häkatonide nädala raames toimuval üritusel keskendutakse kutsehariduse tuleviku kujundamisele ja õppimise uuendamisele. See on teie ettevõttele ainulaadne võimalus arendada praktilisi ja nutikaid lahendusi, mis aitavad luua tuleviku karjäärivõimalusi ja uusi õppevahendeid.

📅 Kuupäev: 15.–17. november 2024

📍 Asukohad:

• 15.–16. november: TalTech Mektory (Raja tn 15)
  • 17. november: Tallinna Ülikooli Mare hoone (Uus-Sadama 5)

Mida oodata:

• 48-tunnine väljakutse, mille käigus töötatakse välja lahendusi, mis muudavad kutsehariduse tulevikku.
  • Võimalus osaleda DigiEduHack Euroopa häkatonide nädala raames ja esitleda oma lahendusi rahvusvahelisele publikule.

Kaks peamist väljakutset:

• Karjääriteede loomine ja uuenduslikud praktikad. Töötage välja lahendusi, mis ühendavad hariduse ja tööelu, kasutades digitaalseid tööriistu ja koostööd tööstusega.
  • Õppimise uutmoodi kujundamine: haridusmaterjalide arendamine uute tehnoloogiatega. Kasutage AI-d, AR/VR-i ja teisi tehnoloogiaid, et luua personaalsetele vajadustele vastavaid ja kaasahaaravaid õpikogemusi.

💡 Keda ootame osalema?

• 💪 Tugevad meeskonnajuhid, kes inspireerivad meeskondi suurte saavutusteni ja juhivad neid edu poole.
  • 🎓 Ülikoolide tudengid erinevatelt erialadelt.
  • 💻 Tarkvaraarendajad ja UX-eksperdid, kes toovad tehnilised oskused uuenduslike prototüüpide arendamiseks.
  • 👩‍🏫 Haridusvaldkonna eksperdid digihariduse innovatsioonis, kutsehariduses, elukestvas õppes ja muudes valdkondades, et jagada teadmisi ja anda väärtuslikke sisendeid.
  • 🛠️ Kutseõppijad, kellel on teadmised kutseõppe väljakutsetest ja võimalustest.
  • 📊 EdTech-ettevõtjad, kes aitavad viia haridustehnoloogia tulevikku.
  • 🏫 Koolijuhid, õpetajad ja õpilased, kellel on praktiline kogemus ja teadmised klassiruumist.
  • 🎓 Hariduspoliitikud, kes kujundavad hariduspoliitikat, tehes koostööd praktikutega, et lahendused vastaksid reaalsetele vajadustele ja parandaksid haridustulemusi.
  • 🌍 Rahvusvahelised eksperdid, kes toovad globaalseid vaatenurki ja suurendavad rahvusvahelise koostöö potentsiaali.
  • 🌟 Teised huvilised - kõik, kellel on kirg hariduse muutmise vastu.

🚀 Miks osaleda?

• Võimalus töötada koos kogenud mentoritega.
  • Oma ideede esitlemine rahvusvahelisele žüriile.
  • Võimalus võita põnevaid auhindu ja tuua oma lahendus rahvusvahelisele tasandile, osaledes DigiEduHack rahvusvahelises konkursil.

Registreeruge siin

Koos kujundame kutsehariduse tuleviku! 🌟