24. septembril toimuvad TalTech inseneriteaduskonna ehituse ja arhitektuuri instituudi professorite Kimmo Lylykangase, Jenni Partaneni ja Jaan Kuusemetsa inauguratsiooniloengud.

Loengute eesmärk on tunnustada uute korraliste professorite ametisse nimetamist ning tutvustada neid ülikooli akadeemilisele ja mitteakadeemilisele kogukonnale. Professorite jaoks on see hea võimalus jagada oma varasemaid uuringuid ja tutvustada uusi ideid mitmekülgsele akadeemilisele ja mitteakadeemilisele publikule ning suhelda suurema kogukonnaga.

• 9:15 – Inauguratsiooniloengute avamine  TalTech rektori Tiit Landi ja professor Jarek Kurnitski poolt
  • 9:30 – Kimmo Lylykangas „Muutuste otsinguil – jätkusuutlikkus arhitektuuris“
  • 10:30 – kohvipaus
  • 10:45 – Jenni Partanen: „Valmistumine teadmatuseks“
  • 11:45 – kohvipaus
  • 12:00 – Jaan Kuusemets: "Disaini meetodid kaasaegses arhitektuuris"
  • 13:00 – võrgustumine

Loengud toimuvad Majandusteaduskonna õppehoone (Akadeemia tee 3, Tallinn) auditooriumis SOC-209.

Seminari töökeeled on eesti ja inglise keel.

Palun registreerige oma osalus siin.