Ettevõtlusakadeemia kutsub osalema 17. novembril toimuval tasuta veebiseminaril, mida viib läbi Priit Kruus, digitervise ettevõtte dermtest.ee tegevjuht ja Tallinna Tehnikaülikooli infotehnoloogia teaduskonna tervisetehnoloogia instituudi lektor.

Ettevõtlusakadeemia plakat 17.11.2022

Loengus räägime järgmistel teemadel:

• Millised on tervishoiu digitaliseerimise laiemad trendid?
  • Kuidas uusi e-tervise rakendusi luuakse ja sertifitseeritakse?
  • Kui lihtne või raske on mõnda digitervise tarkvara turule viia ja ärimudelit leida?
  • Millised on peamised nõuded ja takistused digitaalsete lahenduste juurutamisel?
  • Kuidas saab ökosüsteem kaasa aidata?
  • Kuidas on see kõik seotud teadusega?

Lektor Priit Kruus on viimased 13 aastat töötanud tervishoiuvaldkonnas nii riigi-, era- kui ka mittetulundussektoris ning avaldanud mitmeid valdkondlikke uuringuid. Priit on Connected Health klastri ja Tallinna Tehnikaülikooli IT-teaduskonna nõukogu liige ning digitervise startupide mentor. Priit on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli rahvusvahelise e-tervise magistriõppekava.

Registreeru seminarile

Lisainfo: