Tallinna ettevõtluskeskus koostöös TalTechiga kutsub osalema loengusarja "Ettevõtlusakadeemia 2024" tasuta seminaril 18. jaanuaril 2024 kell 10.00-11.30 TalTech Mektory Innovatsiooni HUB 0-korrusel (Raja 15), MEK-031. Andmeid ja infot, mida ettevõtted ja organisatsioonid tänapäeval koguvad, on väga palju. Mida nende andmetega aga tehakse ja kas neid osatakse kasutada ?

Ettevõtlusakadeemias räägime seekord personalianalüütikast ja sellest, milliseid näitajaid saaks, võiks ja tuleks juhil jälgida, milliseid andmeid küsida oma personaliosakonnalt ja mida oleks mõistlik mõõta. Millised võiksid olla juhile olulised regulaarsed mõõdikud ja kuidas läheneda siis kui on vaja leida probleemile lahendused.

Seminari viib läbi Maarit Vabrit-Raadla, Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna ärikorralduse instituudi lektor, ettevõtja ja SinuLab.com asutaja.

Maarit on tegutsenud juhtide koolitajana ning olnud personalipartneriks erinevates ettevõtetes alates 1990-ndate lõpust. Õppinud Tallinna Ülikoolis sotsiaalteaduseid ning hiljem lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli Ärikorralduse instituudis personalijuhtimise eriala. Maarit on tegelenud nii juhtide kui ka organisatsioonide arendamisega, üles ehitanud ja juhtinud meeskondi, samuti väikeettevõtet ning töötanud konsultandi ja personalipartnerina (sh. 6 aastat ABB-s). Tarkvaraettevõte SinuLab mille asutaja ja juht Maarit on, tegeleb ettevõtetele lahenduste loomisega tulemuste juhtimiseks ja inimeste arendamiseks. Täna nõustab Maarit erinevaid ettevõtteid organisatsiooni arengu, strateegilise personalijuhtimise ja personalivaldkonna digitaliseerimise teemadel.

Seminar on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine

Lisainfo:
Krista Kink