Tallinna Tehnikaülikool

Build-a-thon häkaton toimub 28 – 30 oktoobril Eesti Maaülikoolis ning toob kokku kõik, kellele meeldib ehitada - mehaanika ja elektroonikainsenerid, tootedisainerid, tarkvara insenerid ja UI/UX disainerid.

Build-a-thon on häkaton ehitajatele, kuhu on oodatud kõik elektri- ja mehaanikainsenerid ja tootedisainerid, et ehitada asju, mida saab näha, puudutada ja tunnetada. Ja kuna iga riistvaraprojekt vajab tarkvaraoskusi, siis on teretulnud ka tarkvaraarendajad, UI/UX-disainerid, tootejuhid. Kõik hullumeelsed ideed on teretulnud! Ei mingeid ärikavasid, turunduskampaaniaid ega startupide pitchimist - tuleme kohale, et ehitada!

Elektri- ja energiamaastik on kriisis. Kuidas muutub energia tootmine, tarbimine ja salvestamine lähitulevikus (kuidas me hakkame üle elama külma ja kallist talve) ja pikemas perspektiivis (kuidas hakkavad tulevikus kodud, kontorid, linnaruumid toimima, et säästa, toota ja salvestada energiat).

Üritusel otsitakse riistvaralisi lahendusi kodude, kontorite ja linnaruumide jaoks, mis aitavad  energiat säästa, toota ja/või salvestada. See võib olla ükskõik mis, alates päikeseenergial töötavast rulast kuni alternatiivsete energiaallikate ühendamiseni elektrivõrku. Oodatud kõiki loomingulised ideed!

 10 000 euro suurune auhinnafond parimatele ideedele. 

  • parim idee linnaruumi jaoks
  • kõige futuristlikum idee
  • parim tehniline teostus
  • partnerite eriauhinnad

Väljakutsed kuulutatakse peagi välja! Ideede kogumine ja meeskondade loomine Eventornados kuni 27. oktoobrini. 

Registreerumine ja lisainfo SIIN

Laeb infot...