Inseneriteaduskonna magistri- ja integreeritud õppe digitaalne lõpuaktus toimub 19. juunil kell 19.00.

OSALE LÕPUAKTUSEL SELLE LINGI KAUDU

Füüsiliselt kohapeal aktuseid ei toimu, pakume võimalust nautida just Sulle mõeldud tseremooniat kodustes tingimustes ekraanide ees koos pere ja sõpradega. Nii saavad lõpetajad väiksemates seltskondades oma kodus ekraanide taga – lähimate õpingukaaslastega või pereringis – korraldada turvaliselt mõnusa äraolemise ning õpingutele digiülikoolis väärikalt joone alla tõmmata.

Lõpudokumente väljastatakse 25.06–10.07.2020 inseneriteaduskonna dekanaadis esmaspäevast – neljapäevani:

• kell 9.00–12.00 bakalaureuseõppe lõpetajad
  • kell 13.00–16.00 magistri- ja integreeritudõppe lõpetajad
  • R kell 9.00–12.00 kõik lõpetajad
  • Virumaa ja Tartu kolledžis toimub lõpudokumentide väljastamine kohapeal.

Kui endal pole võimalik dekanaati kohapeale diplomile järgi tulla, võib diplomi vajaduse korral välja võtta ka volitatud esindaja – aktsepteeritud on digitaalselt allkirjastatud, skaneeritud või pildistatud lihtvolikirjad, mis tuleb enne saata e-postiga oma dekanaati.

Inseneriteaduskonna magistri- ja integreeritud õppe digiaktus