Tallinna Tehnikaülikool

TalTech IT-innovatsioonifestivalil jõuavad 16. juunil innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuses Mektory kell 13-16:30 Eesti avalikkuse ette kõigi astmete tudengite aasta jooksul valminud parimad lõputööd, projektid ja taibutalgutel saavutatud tulemused. Sellel sündmusel saab ülevaate, milliste innovaatiliste lahendustega IT-teaduskonna uurimisrühmad koostöös ettevõtete ja avaliku sektori organisatsioonidega tegelevad. Päeva modereerib Linnar Viik, mõtetele annavad hoogu Marten Kaevats (Riigikantselei) ja Gerri Kodres (United Angels). Virtuaalüritus on suunatud üliõpilastele, ettevõtetele, ülikooli töötajatele ja teadlastele, üldhariduslike koolide ja kutsehariduskeskuste õpetajatele ning tulevastele üliõpilastele ja lapsevanematele.

Projekti laiem eesmärk on innovatsiooni kiirendamine kaasates nii avaliku kui ka erasektori organisatsioone ja teha koostööd teadusliku sisu omavate projektide puhul. Samuti pakkuda tudengitele praktilise ja projektipõhise õppe käigus ülesandeid, mille täitmine lisab väärtust osalevatele organisatsioonidele ja ühiskonnale.

TalTechi IT-tudeng! Esita oma lõpu-, projekti- või meeskonnatöö festivalile, jää silma tööandjatele ja võida Arengufondi stipendium.

Ettevõtja! Toeta festivali auhinnafondi, osale žürii töös ja leia festivalilt uusi talente.

Stipendiumifondi suurus on vähemalt 5000€!

Vaata ajakava ja ürituse ülekannet Worksupis

Jälgi meid Facebookis

Laeb infot...