Thomas Johann Seebecki elektroonikainstituudi ning keemia ja biotehnoloogia instituudi korraldatud tööseminar tutvustab kôikidele teadlastele uusimaid tulemusi elektroonika ja bioanalüütika jälgimisseadmetest (andurid, aktuaatorid, jmt.). Eriti oluline on seminar doktorantidele ja magistrantidele nende tulevast karjääri silmas pidades. Tallinna Tehnikaülikooli teadlased koos oma uurimistöö partneritega tutvustavad loodud prototüüpe reaalsetes olukordades ning kaasavad tegevustesse ka seminaril osalejaid.

The first Sustainable Electronics and Bioanalytics workshop presents the latest results in electronics and bioanalytical instrumentation to researchers at all stages. in their career,

Kahepäevane tööseminar toimub 30. -31. mail hübriidvormis, kus kohapeal on osalejatele saadaval umbes 30 istekohta ning veebikeskonna kaudu osalejate arv ei ole piiratud. Registreerimine ja osalemine on tasuta kôigile osavôtjatele. Seminari töökeel on inglise keel.

Temaatika märksônad on: digiüleminek, rohemajandus, jätkusuutlik tööstus, tervislik tulevik. Registreerimine on avatud kuni 15. aprillini.

Registreeru siin