Tallinna Tehnikaülikool

Tallinna Tehnikaülikool ja TalTech Eesti Mereakadeemia eestvedamisel toimub juba teist aastat merevaldkonna häkaton MarineHäkk, mis leiab aset 22. – 24. aprillil Innovatsioonikeskuses Mektory.

Sel aastal keskendume rohetehnoloogiliste lahenduste loomisele, mis aitavad kaasa kliimaneutraalse majanduse poole liikumisele.

MarineHäkk 2022

Aita kaasa keskkonnasõbralike ja jätkusuutlike lahenduste arengule merenduses! REGISTREERIMINE & IDEEDE ESITAMINE ON NÜÜD AVATUD: https://eventornado.com/event/marinehaekk-vol-2#home

Osalemine on avatud kõigile huvilistele ning selleks, et liituda ei pea sa olema merevaldkonna asjatundja. Osalemine on kõigile tasuta.

Miks osaleda?

  • Võimalus lahendada merevaldkonna reaalseid väljakutseid ja oma teadmisi päriselus rakendada. Sinu ideest võib saada alguse tulevikku muutev teenus või toode.

  • Intensiivne ja praktiline arendusnädalavahetus koos mentorlusprogrammiga, kuhu on kombineeritud ringdisain sprindi meetodika.  

  • Tutvuda kogenud mentoritega, kes aitavad kaasa sinu idee teostusele, luua uusi sidemeid ja laiendada oma silmaringi.

Võitjaid ootab auhinnafond väärtusega 4000€ ja see kasvab! Parimad tiimid saavad võimaluse esitleda oma lahendusi Soome suurimal merenduse ja laevanduse professionaalidele suunatud B2B messil Nordic Maritime Expo Navigate 2022.

Loe lähemalt ja esita oma idee enne 31. märtsi: https://eventornado.com/event/marinehaekk-vol-2#home

Häkatoni läbiviimist toetab Eesti riik (KIK Rohetehnoloogia ettevõtluse arendamise programmI raames).

Laeb infot...