Tallinna Tehnikaülikool

TalTechis peab avaliku loengu George Masoni Ülikooli professor (USA) ja Aalto ülikooli arvutiteaduste instituudi külalisuurija Aditya Johri. Loengus käsitleb ta tehisintellekti ja uute tehnoloogiatega seotud väljakutseid inseneriteaduses ja inseneriõppes. Kuidas teha eetiliselt õigeid otsuseid olukordades, kus õiged lahendused ei ole ette antud? Kuidas mõjutab inseneriteaduste, eriti uute tehnoloogiate areng ühiskonna arengut? Mida tähendab algoritmiline mõtlemine (Situated Algorithmic Thinking)? 

Professor Aditya Johri on Informatsiooniteaduste ja tehnoloogia professor Volgenau inseneriteaduskonnast George Mason ülikoolist (USA)

Professor Aditya Johri on informatsiooniteaduste ja tehnoloogia professor Volgenau inseneriteaduskonnas George Masoni ülikoolis (USA), kus ta juhib insenerihariduse ja küberõppe laborit. Sel semestril on prof Johri Fulbright-Nokia külalisuurijaks Aalto ülikooli arvutiteaduste instituudis. 

Loengust saab osa võtta ka veebi vahendusel 

Loeng toimub inglise keeles. Loengule eelneb e-kohtumine akadeemiliste töötajate ja doktorantidega. Loengu toob kuulajateni Tallinna Tehnikaülikooli akadeemilise eetika komisjon.  

Laeb infot...