Tallinna Tehnikaülikool

13. detsembril kell 9.15 toimub Gaia Vince'i raamatu „Nomaadide sajand“ esitlus Tallinna Tehnikaülikooli raamatukogu V korruse avatud alal.

Gaia Vince’i “Nomaadide sajand” näol on tegu tähelepanuväärseima 2022. aastal ilmunud keskkonnateemalise raamatuga. Teaduskirjanik avab kliimarände näitel kliimamuutustega kohanemise olulisuse. Gaia Vince visioneerib raamatus, kuidas me üha süveneva kliimamuutuse saaksime maailma erinevates kohtades üle elada ja kuidas selleks ette valmistuda.

Vajame Eestis rohkem teadmisi kliimakriisiga kaasnevast ja sellega kohanemisest. Gaia Vince'i „Nomaadide sajand“ on silmiavav nii kliimamuutuse mõju, selle ulatuse kui ka võimalike lahenduste kirjelduses. Teos on kirjutatud nii, et sobib lugemiseks kõigile, neile, kel veel pole põhjalike eelteadmisi, aga ka neile, kes soovivad tõsist analüüsi, teaduslikke põhjendusi ning allikaid.

Raamatu esitlusel tutvustab oma raamatut Suurbritannia teadusajakirjanik Gaia Vince ning seejärel on raamatu teemal vestlusring riigikogu liikme Yoko Alendri ning Tallinna Ülikooli keskkonnaantropoloogia lektori Joonas Plaaniga. Vestlust juhib Tallinna Tehnikaülikooli prorektor Helen Sooväli-Sepping.

Esitlus on inglise keeles ning jälgitav veebis Teamsi vahendusel. Palun oma tulekust teada anda aadressil: karin.kaar@taltech.ee

Gaia Vince Nomaadide sajand

Laeb infot...