Olete oodatud 26. novembril osalema ringdisaini töötoas “Creating Business through circular design”

Veebiseminaril jagatakse praktilisi näiteid ja juhiseid, kuidas astuda esimesi samme äri ringseks majandamiseks:

Kuidas tuvastada ja rakendada ringmajanduse võimalusi oma ettevõttes.

Kuidas ringdisaini strateegiate abil astuda konkreetseid samme ringsete toodete ja teenuste arendamisel.

Töötuba viib läbi Pieter van Os, kes on rahvusvahelise CIRCO-algatuse kaasasutaja. Hollandis asuv ringdisaini programm CIRCO on toetanud enam kui 1400 ettevõtet ja koolitanud üle 600 disaineri ringmajanduse põhimõtteid äriarenduses rakendama (sh ärimudel, toote ümberkujundamine ja teenusekomponent).

Päevakava:
09.30 – Tervitussõnad
09.45 – Millised on tulevased regulatsioonid ettevõtjatele, Euroopa Komisjoni Eesti esinduse poliitikameeskonna juht Jane Õispuu
10.15 – Töötuba: Creating Business through circular design, Pieter van Os 🇳🇱, CIRCO
12.15 – Lõpusõnad

Registreeri enne 23. novembrit seminarile siin

Veebiseminar on inglese keeles ning tasuta kõigile huvilistele. Seminari koht saab täpsemalt lugeda siin.

Seminar toimub TalTech Uusettevõtluse keskuse ja Tallinna Loomeinkubaatori koostöös.

ringmajandus