Tallinna Tehnikaülikool

RMTL Stakeholder Club#2  

RMTL Stakeholder Club

8.ndal mail toimub RMTL Stakeholder Club klubiüritus märgiga #2. Maikuu kohtumisel räägime võimalustest, mida toetab Euroopa Innovatsiooni ja Tehnoloogia instituudi (EIT) toormaterjalide võrgustiku EIT Raw Materials ning kuuleme kahe startupi eduloost, millele on võrgustik jõudu juurde ja tuult tiibadesse andnud.

EIT Raw Materialsi Läänemere ja põhjamaade HUBi juht Olli Salmi tutvustab erinevaid võimalusi, kuidas võrgustik toetab ja investeerib innovatsioonilistesse lahendustesse ning loob algatusi teadus- ja arendustöö projektidele

Startup Lekatech Soomest arendab innovaatilist elektrihaamrit ekskavaatoritele, mis ei tooda CO2-te ning samas vähendab ekskavaatori enda energiakasutust kuni 80%. Elektrilihaamriga saavutatakse oluliselt kõrgemad jõudlusnäitajad kui tavaliste hüdrovasara tehnoloogiate puhul.

UpCatalyst arendab tehnoloogiat, mis muudab tööstusliku CO2 süsinikuks ja hapnikuks, kusjuures  saadav süsinik on kõrgväärtuslik ning kasutatav erinevates süvatehnoloogia rakendustes.

RMTL Stakeholder Club algab kell 16.00 Mektory EnergyHUB ruumis, Raja 15. Külalistel on võimalik parkida Mektoryst üle tänava jäävasse tasuta parklasse.

Sündmus on tasuta, aga osalemisest palun teada anda hiljemalt 04.05 aadressil ce@taltech.ee või karin.kaar@taltech.ee 

Kohtume RMTL Stakeholder Clubis 08.05.2023

Laeb infot...