Taaskord on kätte jõudnud aeg, et hinnata STARTERtallinna meeskondi ja valida parimatest parimad. Seekord viimast korda, sest STARTER programm lõpetab.

STARTERtallinn

Eelvoorudest on välja valitud 10 finalisti, kes finaalis žürii ees oma äriideid ja meeskondi tutvustavad.
Kõik on oodatud kuulama ja kaasa elama!

Täpsema informatsiooni, finalistide, koostööpartnerite ja nende eriauhindade tutvustused leiab STARTERtallinn Autumn 2023 Demo Day Facebook Event lehelt.

STARTER on ettevõtlusõppe programmi (ettevõtlusõpe.ee) 2016. aastal alustanud alaprogramm. Kolmekuuline ideede arendusprogramm STARTER toimub kaks korda aastas, sisaldab avaüritust, mitmeid koolitusi ja töötubasid, võrgustike loomise/mentorluse üritust, juhendamisüritusi ja demopäeva. Programm koondab 8 Eesti ülikooli teadmisi ja ressursse ning sisaldab 50+ mentorit ja tipptasemel ärinõustamist tipptasemel tööstusekspertidelt.