Tallinna Tehnikaülikool

Rõõm on teatada, et sel aastal on TalTech Uusettevõtluse keskuse eestvedamisel sTARTUp Day partner! Kutsume teid oma demoalale, kus tutvustame erinevaid TalTechi idu- ja hargettevõtteid – Mindchip on tutvustamas autonoomset robotlaeva, DrugHunter näitab maailma esimest kaasaskantavat narkootikumide analüüsijat, Äiotech räägib saepurust valmistatud võidest ning Filaret jutustab oma lugu suitsukonide taaskasutamisest.

sTARTUp Day

Kutsume teid 25. ja 26ndal augustil oma demoalale, kus tutvustame erinevaid TalTechi idu- ja hargettevõtteid. Lisaks neile leiad meie boksist ka EIT Digitali ja AIRE. Parimate küsimuste esitajatele paneme koostöös Öun Drinksiga välja kosutavad funktsionaalsed limonaadid! 

Lisaks sellele viime läbi kaks huvitavat seminari:

  • 25 august kell 10:20-11:05 ruum nr 1:

How can universities empower innovation and startups? The story of building a hight-tech startup ecosystem in Munich.
Esinevad Marisa Schneider Müncheni ülikoolist ning Eesti startup ökosüsteemi esindajad. Käsitleme nii investor- kui ka ülikoolist välja kasvanud idu- ja hargettevõtete vaadet.

  • 26 august kell 12:15-13:15 ruum nr 6:

University as a Service Provider – a new paradigm? Tutvustame häid näiteid ülikooli ja ettevõtete vahelisest koostööst ning arutame, kuidas võiksid ettevõtted ja ülikoolid tulevikus veelgi tõhusamalt koostööd teha.

Ja see ei ole veel kõik! Kõigil huvilistel on võimalus tulla 24.08 kell 12-16 Tudengivormeli isesõitva masinaga demosõidule Tasku Keskuse EuroPargi katuseparklasse! 

Kohtume juba 24. augustil Tartus!

***

Kui soovid teada saada ettevõtlusmaailma edulugudest, nippidest ning õppida ka ise tulevikus ettevõtet juhtima, siis tule juba 24.-26. augustil sTARTUp Day’le - kõige ettevõtlikuma mõtteviisiga ärifestivalile, mis toob kokku üle 3000 osaleja, et tähistada ettevõtlust targas linnas Tartus.  

See on kolmepäevane festival, kus enam kui 100 maailmaklassi esinejaga lavaprogrammi täiendavad praktilised seminarid, innovaatiline demoala, aktiivne kontaktide loomine ja kümned meeleolukad kõrvalüritused. Inspiratsiooni-haridusprogramm koosneb erinevatest teemadest – turundusest kosmosetehnoloogiani, rahakogumisest targa linnani ning tehisintellektist loomemajanduseni. 

Vaata lisa sTARTUp Day kodulehelt

Laeb infot...