TalTechi Rektori karika järjekordne etapp on toimumas juba 26. aprillil 18:00 ning nagu ka eelmisel korral, oleme liikumas Tehnikaülikooli seinte vahelt Ülemistele. Eelmisest korrast legendaarseks muutunud rannavolle etappi võõrustab Beach House Ülemiste (Valukoja 12), kelle mõnusalt soe õhk ja liiv meile kõigile naeratuse peaks näole tooma.

Volleturniiri lõpetab Hawaii rannapidu. Parimatele kostüümidele auhinnad!

Turniiri ning rannapeo toob teieni Rektori karika nimisponsor Swedbank. Oma abikäed on külge pannud ka Tehnikaülikooli Vilistlaskogu!

Osavõtt on kõigile TASUTA

rgrgrfgege

Rektori karika rannavolle reeglid:

• Üks mäng koosneb ühest 21-punktilisest geimist, geimi võitmiseks on vaja kahe-punktilist vahet;
  • Turniirisüsteem luuakse peale registreerimise lõppu ning oleneb osavõtvate võistkondade arvust;
  • Mängitakse mugandatud saalivõrkpalli reeglite järgi (st lubatud on näppudega puuted ja hanitused)
  • Tiimide koosseisu tohib kuuluda maksimaalselt kuni 6 liiget (4 väljakul, 2 vahetuses). Väljakul peab igal ajahetkel olema vähemalt 1 naisterahvas.
  • Meesmängija ei tohi blokeerida naismängija rünnakut.
  • Servimine toimub ilma hüppeta!

Lisainfo ja küsimuste korral võta meiega ühendust!

Taavi Tamm
taavi.tamm1@taltech.ee