Tallinna Tehnikaülikool

Tagasiside oskuslik küsimine ning rakendamine arenguvankri ette on tõhusa juhtimise võti. Tagasisidestamise „ristsed“ sai Marge rahvusvahelisi tiime juhtides, kus talle sai selgeks, et mitmekesisust nii kultuurierinevuste, vanuse kui ka neurodiversiteedi osas ei saa tagasiside andmisel ega vastuvõtmisel ignoreerida.

Koolitusel käsitletakse edasiside ning tagasiside peamisi erinevusi, valmistutakse teadlikult tagasiside andmiseks ja vastuvõtmiseks, analüüsitakse keerukaid juhtumeid ning tutvustatakse peamisi tööriistu ja tehnikaid. Koolitus lähtub professor Csikszentmihalyi kulgemise teooriast lähtuval tagasisidestamise lähenemisel.

Marge Sassi on Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna ärikorralduse instituudi vanemlektor. Ta õpetab tudengitele organisatsiooni ja ettevõtlikku juhtimist.  Margel on EBSi doktorikraad juhtimise valdkonnas ning magistrikraadid kultuurikorralduses (EMTAst) ja Euroopa õpingute alal (TÜ Euroopa Kolledžist). Oma doktoritöös uuris ta tulemuslikkuse juhtimist loomesektori organisatsioonides. Marge on pikka aega töötanud ka Euroopa Komisjoni heaks, koordineerides kvaliteedieksperdina Creative Europe projekte hindavate ekspertide tööd. Lisaks on ta töötanud ja õppinud järgmistes riikides: Soome, Saksamaa, Belgia, Tadžikistan ja Austraalia. Ta on Eesti Kvaliteediühingu ja EPRA liige ning sertifitseeritud PRINCE2 metoodika projektijuht.

Registreerimislink:

https://ettevotlus.epood.tallinn.ee/koolitus/38

Laeb infot...