Tallinna Tehnikaülikool

Oktoobris toimunud ideekorje võistluse "Annetame kõrgharidusele ja teadusele" raames laekus hulk ideid, millede realiseerimisel saaksid suurt kasu tänased ja tulevased tudengid, töötajad ja vilistlased. Igaühel meist on võimalik kaasa rääkida ja panustada kõrghariduse ja teaduse arengusse. 

Taibutalgutel, 12 novembril võtame valitud teemad lahendamisse ja päeva lõpuks valmivad tiimides kõikidest ideedest reaalselt teostatavad projektid. Detsembri alguseks valib hindamiskomisjon välja kuni 3 projekti, mis lähevad ka tegemisse.

Tule ise ja kutsu sõbrad kaasa taibutalgutele ning teeme koos midagi ära! 
Igat ideed hakkab teostamiseks ette valmistama tiim, kuhu on võimalik juba täna registreeruda. Vali välja Sinule sobiv idee ning liitu tiimiga. Kõikide teemadega saad lähemalt tutvuda Koosloome lehel

  • TalTech Brighter Giving
  • Vilistlased ülikooli toetama
  • "Pähklid" tudengitele
  • Taara kogumiskastid TalTechis
  • TalTechi digitaalne annetuskeskkond
  • Annetussein ülikoolile
  • Teaduse toetamine püsiannetusena 

Taibutalgutel on kohal ka mitmed annetajad, kes oma kogemusi ning lugusid räägivad, annetusprojektide käivitajad ja eestvedajad, mentorid ja loomulikult kõige vingemad tiimid. 

Registreeru kohe!

Asukoht - Innovation Hub, Mektory (Raja 15) 

Päevakava:

8:45-9.05 - Kogunemine, hommikukohv
9.05-9.15 - Avamine, Sven Illing
9.25-12.15 - Päeva esineme plokk - üllatusesinejad, ideede tutvustamine ja tiimidesse jagunemine, tiimitöö (esmane projektiplaan)
12.15-12.50 - Lõuna
12.50-16.40 - Päeva teine plokk - ideede valideerimine ja tutvustamine sihtrühmale, kohtumised mentoritega, koolitus "Idee pitchimise ABC", idee esitluse ettevalmistamine žüriile esitlemiseks.
17.00-18.00 - Züriile esitluste tegemine
18.00-19.00 - Päeva kokkuvõte ja networking 

Korralduslike küsimustega pöörduda Elinor Toming poole, elinor.toming@taltech.ee

Korraldaja jätab õiguse päevakavas teha vajaduse muudatusi. Üritus toimub kooskõlas kõigide Vabariigi valitsuse poolt kehtestatud piirangutele.

Laeb infot...