“Rejoice! Kurbus kaob, mure kaob..." pealkirjas on sõnastatud ka kontserdi sisuline eesmärk. Novembris, kui väljas on külm ja pime, soovib naiskoor  panna publik unustama kurbuse ja argimured.

Helilooja Rasmus Puur on viisistanud Juhan Liivi teksti: "Kurbus kaob, mure kaob, rahu tunned hinges sa..." - just nende lauluridade abil soovitakse tõsta teie meeleolu Tallinna Filharmoonia Mustpeade Majas, esmaspäeval 29. novembril kell 19 ja 27. novembril kell 16 Tartu H. Elleri nimelises Muusikakoolis, Tubina saalis. Kontserdi pilet 8 eurot.

Kontserdil esinevad Tallinna Tehnikaülikooli Akadeemiline Naiskoor ja orkester Ventum, dirigendid Edmar Tuul ja Karin Kuulpak. Solistidena astuvad üles Arete Kerge (laul), Maarja Helstein (laul) ja Helin Hallik (kitarr).

Kontsertkava raamivad kaks Rasmus Puuri teost ning õhtu keskseks teoseks on Antonio Vivaldi "Gloria" koorile ja orkestrile. Klassikatähtede 2020. aasta saatest tuntuks saanud kitarristi Helin Halliku esituses kuuleb Tõnu Kõrvitsa teost "Concerto Semplice". Lisaks sellele kõlab ka Karin Kuulpaki uudisteos “Talveõhtul” Tehnikaülikooli Akadeemilisele Naiskoorile, viis on seadistatud Juhan Liivi sõnadele.

Kontserdile on oodatud kas Covid- 19 tõendi või vaktsineerimiskuuri läbinud kuulajad.

Tulge kuulama ja muusikat nautima. Rõõmustame üheskoos.

Naiskoori kontserdi plakat