Tehnikaülikooli eksperdid räägivad 26. septembril Tallinna Ettevõtluspäeval tehisintellektist ja kogukonna kaasamisest. Üritus keskendub seekord tulevikuoskustele ettevõtlusmaailmas.

Tallinna Ettevõtluspäev

TalTechi ettekanded:

1. Kogukonna kaasamine kui tulevikuoskus - kuidas võhivõõrad enda jaoks tööle panna?

26.09 kell 10:45-11:45, Viru konverentsikeskuses

• Peeter Vihma - Kogukonna kaasamise A ja O - kuidas võhivõõrad omavahel tööle panna?
  • Külli Taro - Avaliku sektori ootused kogukondadele - kuidas ettevõtjad, riik ja eraisikud saavad/peaksid koos toimima?
  • Taavi Kotka - Kuidas ettevõtjana kogukonda enda kasuks pöörata ja sellega koos asju ära teha.

2. Tehisintellekt ning andmed äris ja tervishoius - kas endiselt meie kontrolli all?

26.09 kell 12:15-13:30, Viru konverentsikeskuses

• Anu Masso - Tehisintellekt ja andmed meie ümber - kas endiselt meie kontrolli all?
  • Elli Valla - Tehisintellekti kasutus, võimalused ja riskid tervishoius.
  • Kirke Maar - Tehisintellekti kasutus, võimalusesd ning riskid tööstuses ja äris. Tule kohale ning küsi meie esinejatelt küsimusi ja osale arutelus!

Tule kuula TalTechi ettekandeid ning saa ettevõtluspäevalt palju väärtuslikku informatsiooni!

Tutvu programmiga

Rohkem infot: Tallinna Ettevõtluspäev