Tallinna Tehnikaülikool avab 27. septembril mitmed põnevad laborid, et huvilised saaksid oma silma ja käega teada, milles peitub teaduse võlu. Põnevat teaduse maailma on oodatud uudistama nii mudilased, põhi- ja keskkooli õpilased kui ka täiskasvanud.

Tegevusi on erinevatest valdkondadest: inseneeriast, IT-st, loodusteadustest, majandusest ja merendusest. Külastada saab laboreid Tallinnas, Kuressaares, Tartus ja Kohtla-Järvel.

Näiteks saab katsetada, millistest puu- ja juurviljadest saab tekitada elektrit, valmistada oma kätega laavalampi, teha ise vedelast lämmastikust jäätist, osaleda viktoriinis ja palju muud. Kindlasti on öös ka üllatusi.

Öötäis teadust ootab TalTechis! Rohkem infot ja pidevalt täienev programm on taltech.ee/teadlasteöö