Kogukonnaüritus teaduspõhise ettevõtluse ökosüsteemi võrgustumiseks. Üritusel „DeepTechPub #1“ saavad vabas atmosfääris kokku inimesed, kelle huviks on päästa maailm läbi teaduspõhise ettevõtluse.

Siin kohtuvad teadlased, süvatehnoloogiaettevõtjad, investorid, võtmeorganisatsioonide esindajad. Uuenevad vanad ja tekivad uued tutvused, vahetatakse mõtteid, sünteesitakse uusi, ning vahepeal saab kuulata põnevaid ettekandeid teadlaste teekonnast ettevõtluses. Ürituse eesmärgiks on suurendada koostööd erinevate ökosüsteemi liikmete vahel.

Kava:
17.00 DeepTechPub #1 avab uksed
17.45 Avasõnad: kellele ja miks?
18:00 Ettekanded & võrgustumine:
        18:00 Mariliis Tark-Dame, Confocal.nl (NL), COO
        18.20 Andi Hektor, GScan (EST), COB; KBFI
        18:40 paus
        19:00 Olesja Bondarenko, Nanordica Medical (EST), KBFI
        19:20 Arvi Jõers, Gearbox Biosciences (EST), University of Tartu
        19:40 paus
        20:00 Petri-Jaan Lahtvee, Äio tech (EST), Tallinn University of Technology
        20:20 Liisi Laaniste, CoSyne Therapeutics (UK), CSO; Imperial College London
20:40 Lõppsõna
21.00 Võrgustumine jätkub

Registreeru tasuta

Üritus on osa Tervise Teaduskiirendi projektist, mille eesmärgiks on kokku tuua erinevad teadmusmahud ettevõtluse ja tervisetehnoloogiate- teenuste valdkonnas tegutsevad organisatsioonid, ettevõtted ja teadlased. Projekti jooksul pannakse rõhku koostöömudelite väljatöötamisele, turuosaliste kompetentsi arendamisele ja kogemuste vahetamisele. Arenguprogrammi tulemuseks on arengustrateegia ja tegevuskava, mis viivad teadmusmahuka ettevõtluse ja tervisetehnoloogiate-teenuste valdkondade arengu uuele tasemele.