18. septembril toimuval üleriigilisel Metsarahva päeval saab tutvuda TalTechi Puidutehnoloogia laboriga. Tutvustakse Põhja-Euroopas unikaalset spooni ja vineeri T&A keskust ja selle võimalusi, puidupõhiseid materjale ja räägitakse nende valmistustehnoloogiatest. Ringkäigud toimuvad kell 11 ja 14 aadressil Teaduspargi 5.

TalTechi puidumaja

TalTechi Puidutehnoloogia labor, Materjali ja Keskkonnatehnoloogia instituut
Algusajad/külastamisaeg: kell 11:00, 14:00
Retke kestvus: 1.5 tundi
Metsa peremees: Jaan Kers
Sobib: väikeste lastega perele, suuremate lastega perele, täiskasvanutele
Kohtumispaik: Teaduspargi 5, Tallinn

Lisainfo:
Tutvustame Põhja-Euroopas unikaalset spooni ja vineeri T&A keskust ja selle võimalusi. Tutvustame puidupõhiseid materjale ja räägime nende valmistustehnoloogiatest. Näitame põnevaid komposiitmaterjale ja puittooteid. Ringkäik toimub Tehnikaülikooli Puidumajas.
Kohtumispaik: Tehnikaülikooli Puidumaja välisukse ees (asub Tehnopoli maja Mäealuse 4 kõrval), parkla on maja ees ja sinna mahub kuni 25 autot.

Tutvu lähemalt Metsarahva päevaga