Tallinna Tehnikaülikool

Muuda oma suvi meeldejäävaks!

Rohkem infot suvekoolide kohta leiad meie ingliskeelselt kodulehelt.

Rõõmsad suvekooli osalejad

Tallinna Tehnikaülikooli avatud ülikool korraldab erinevaid rahvusvahelisi suvekoole, et tudengid saaksid võtta oma suvest maksimumi. Suvekool on võimalus ennast täiendada, laiendada maailmapilti ning teenida lisaks ainepunkte.

Suvekool on ülikooli poolt korraldatav intensiivne õppevorm, mis viiakse läbi suvevaheajal. Suvekooli kursused kestavad tavapäraselt 1-3 nädalat. Oodatud on kõik tudengid aga ka oma ala spetsialistid kogu maailmast. Suvekoolidele sarnaselt korraldame ka talvekoole.

Tudengitel on võimalus eelmistel semestritel õpitud teadmisi kinnistada ja rakendada praktiliste harjutustega. Mõned rahvusvahelised tudengid tulevad suvekoolidesse, et praktiseerida oma keeleoskusi. Teistel on huvi tundma õppida uusi tehnoloogiaid ja ärimudelid ning kuidas neid ettevõtluses rakendada. Lisaks õppetööle on osalejatel võimalus võtta osa erinevatest õppekavavälistest tegevustest, mille eesmärk on sotsialiseerumine ja kohaliku kultuuri tutvustamine. Korraldame õppekülastusi erinevatesse asutustesse, ettevõtetesse ja muuseumitesse.

Tallinna Tehnikaülikooli suvekoolide teemavaldkondadeks on:

  • turvaline e-riik; 
  • praktiline robootika 3D printimisega;
  • e-tervis;
  • küberturvalisus; 
  • akadeemiline- ja äriinglise keel.

Võta ühendust