Tallinna Tehnikaülikool

Tulid ülikooli IT-d õppima ja soovid teha enamat kui vaid loengutes käia? Tahad kohtuda uute inimestega ja lüüa kaasa lahedate ürituste korraldamisel? Ehitada klaviatuuritroone või võlupeegleid? Või hoopis võtta sõna teaduskondlikes hariduslikes küsimustes?

ITÜK on olemas selleks, et IT-tudengitel oleks ülikoolis veelgi parem, huvitavam ja lõbusam õppida, et tudengite sõna pääseks võimule ning igaühel oleks võimalus võtta oma ülikooliaastatest maksimum!

Oma mure või ägeda projektiideega võid pöörduda ITÜKi juhatuse poole, kirjutades meile aadressile kontakt@ituk.ee.

Ole kursis ITÜKis toimuvaga külastades kodulehte.

Vaata ka meie Facebooki!

Vaata ka meie Instagrami!

ITÜK liikmed

Inseneriteaduskonna Üliõpilaskogu (INSÜK) koondab endas kõiki tegusaid inseneriteaduskonna tudengeid.

Meie eesmärk on pakkuda tudengitele vaheldust üksluisest koolipäevast ning esindada kõiki teaduskonna tudengeid ülikoolis. Üliõpilaskogu peamine ülesanne on olla tudengite hääl teaduskonnas ning panustada õppekvaliteedi ja ürituste korraldamisse. Korraldame mitmesuguseid hariduslikke ja meelelahutuslikke üritusi nii oma liikmetele, ülikooliperele kui ka laiemale avalikkusele.

INSÜK on koht just Sulle, kui soovid osaleda aktiivselt inseneriteaduskonna tegemistes ja rikastada enda ülikoolielu. Ootame endaga liituma kõiki aktiivseid ja lahedaid inseneritudengeid, kes soovivad panustada meie tegemistesse.

Võta meiega ühendust:
info@insuk.ee

INSÜK grupipilt 2

Loodusteaduskonna Üliõpilaskogu (LÜK) on aktiivseid ja teotahtelisi Loodusteaduskonna tudengeid ühendav organisatsioon. Me edendame aktiivset tudengielu ja esindame oma teaduskonna tudengeid. Me saame anda oma panuse hariduse edendamiseks ja kvaliteedi parandamiseks. LÜKi liikmed saavad kaasa lüüa paljude hariduslike ja meelelahutuslike ürituste korraldamises, mis on suunatud nii oma liikmeskonnale kui ka tervele ülikooliperele. Meie ettevõtmistest leiab igaüks enda jaoks midagi, kus kaasa lüüa. LÜK on koht just Sulle, kui soovid anda oma panuse hariduse ja tudengielu edendamisesse ning tahad õppida ja praktiseerida uusi oskusi väljaspool oma eriala.

Võta meiega ühendust: loodusyk@gmail.com

Saa meiega tuttavaks!

Vaata ka meie Instagrami!

LÜK tiimipilt

Majandusteaduskonna üliõpilaskogu (MTÜK) eesmärk on esindada kõiki majandusteaduskonna tudengeid, seista nende huvide eest ning olla lüliks tudengite ja teaduskonna juhtkonna vahel.

MTÜKi on koondunud teaduskonna aktiivsed tudengid, et saada väärt tutvusi kogu eluks. Üheskoos viiakse läbi põnevaid projekte ja üritusi, et muuta ülikoolielu huvitavamaks. MTÜK korraldab näiteks investeerimisõhtuid, poliitikaõhtuid, ettevõtlusõhtuid ja erialaõhtuid, mille raames kutsutakse esinema oma ala tipptegijaid. Lisaks organiseeritakse firmakülastusi, töövarjunädalaid, käiakse väljasõitudel ja veedetakse mõnusalt vaba aega.

MTÜK on koht, kuhu tudengid võivad pöörduda teaduskonda ja õpinguid puudutavate probleemide ning ettepanekutega!

Võta meiega ühendust: mtuk@tipikas.ee

Vaata ka meie Facebooki!

Meist | MTÜK (mtuk.ee)

Majandusteaduskonna üliõpilaskogu

TalTech Eesti Mereakadeemia Üliõpilaskogu missioon on TalTech EMERA üliõpilaste hariduslike ja kultuuriliste arenguvõimaluste edendamine ning üliõpilaste toimetuleku eest seismine.

Meie kontaktid:
613 5531
emera@tipikas.ee
Kopli 101, 11712 Tallinn
Juhatuse kabinet: 161
Üliõpilasnõukogu ruum: 162 

Vaata ka meie Facebooki!