Tallinna Tehnikaülikool

4. mail toimunud TalTechi Jooksust võttis osa 130 jooksuhuvilist. Jahedas kevadilmas toimunud võistluse võitis Mereakadeemia tudeng Mark Abner.

Jooks2023

Iga-aastasele TalTechi Jooksule on tegelikult end üles andnud märksa rohkem osalejaid, kuid 4-kraadine ning tuuline kevadõhtu oli piisavalt ebamugav, et peletada eemale 10% võistlejatest.

Starti astusidki 130 vaprat sportlast, kes 5,2 kilomeetrilisele rajale mõõtu võtma läksid. Mereakadeemia astus taaskord suure sammu Rektori karika üldvõidule lähemale, kui nende tudeng, Mark Abner, suutis jooksul saavutada esikoha (17:21,3). Naiste seast saavutas parima koha loodusteaduskonna Laura Lobjakas (22:14,5).

Ülikooli töötajatest saavutas esikoha IT-teaduskonna lektor Tarvi Treier (20:04,3). Tublimateks vilistlasteks olid Elion Sõber, IT (22:47,7) ning Annika Loomus, Loodus (26:59,5).

Üldjärjestuse leiab SIIT

cpt america
Rajalt võis leida ka Kapten Ameerika

Rektori karika võistluspunktid

Võistluspunkte antakse TalTechi Jooksult nii naiste kui ka meeste seas ning need jagunesid järgnevalt: