Tallinna Tehnikaülikool

EuroTeQ kutsub osalema ideede esitamise konkursil, mille eesmärk on kaardistada võimalused, mille abil jõuda jäätmevaba tulevikuni.

EuroTeQ Collider

Selleks palume täita küsimustik, kus tuleb vastata mõnele küsimusele, et koguda teie ideid seoses EuroTeQ 21/22 teemaga "Leave No Waste Behind". Vormi täitmisel palun vastake igale küsimusele oma kujutlusvõime ja/või praktiliste võimete kohaselt.   

Esita oma idee siin hiljemalt 31. oktoobril.

Kogutud ideed on aluseks selleks, et püstitada kevadel toimuva EuroTeQ Collider sündmuse jaoks osalevatele meeskondadele väljakutsed. Sündmusel osalevad meeskonnad hakkavad väljakutsetele otsima lahendusi, et päriselt soovitud tulemuseni jõuda.  

Küsimustikule on oodatud vastama kõik: igas vanuses, igasuguse tausta, elukohaga, erineva haridusliku ja valdkondliku taustaga isikud.

Küsimustikus on kokku 12 küsimust ja 3 sektsiooni, kus esimene sektsioon nõuab tekstisisestust, ülejäänu on valikvastustega küsimused. Küsitluse täitmise eeldatav ajakulu on 15-20 minutit. Kõik pakutud ideed sobivad, ükski idee pole liiga ennekuulmatu või liiga tehniline.

Küsimustik on anonüümne.

Lisainfo: www.euroteq.eu/collider

Laeb infot...