Mari-Klara Stein on juhtimise ja digitaliseerimise teadlane. Ülikooliteed alustas ta Eesti Infotehnoloogia Kolledžis.

Mari-Klara Steini´i portreefoto
Mari-Klara Stein. Foto: Copenhagen Business School

Tema teadustöö keskendub töö digitaalsele transformatsioonile, sealhulgas esilekerkivate digitaalse töö vormidele, näiteks platvormitööle; töö digitaliseerimise mõjudele inimeste emotsionaalsele heaolule ja töö mõtestatusele ning andmestumise ja algoritmilise juhtimise tagajärgedele töökohal.

Mari omandas doktorikraadi Bentley ülikoolis (USA-s) ja liitus seejärel Copenhagen Business Schooli digitaliseerimise instituudiga.

Mari avaldab oma töid juhtimise ja infosüsteemide valdkondade tippajakirjades (nt MIS Quarterly, Journal of Management Studies). Mari MISQ artikkel (koos kolme kolleegiga) pälvis Euroopa aasta uurimistöö auhinna CIONETilt – Euroopa suurimalt IT-juhtide kogukonnalt, kuhu kuulub üle 5000 liikme. Mari on ka maineka Association for Information Systems (AIS) varajase karjääri auhinna laureaat. Praegu töötab ta MIS Quarterly ajakirja kaastoimetajana ja Information & Organization ajakirja vanemtoimetajana.

Vabal ajal veedab Mari meelsasti aega oma perega, reisib, suusatab ja naudib head toitu.