Tallinna Tehnikaülikool

24. ja 25. mail on väikelaevaehituse kompetentsikeskuse uksed kõigile huvilistele avatud – toimuvad meremajanduse keskuse tudengite iga-aastane seminar ja Kuressaare Tänavafestival.

24. mail kl 14.30-17 toimub meremajanduse keskuse iga-aastane seminar, kus ettekannetega esinevad nii tudengid, töötajad kui ka külalised. Tutvustatakse meremajanduse keskuse õppe- ja arendussuundi, samuti arukate süsteemide keskuse tegemisi. Täpsem info päevakavas.

Seminar toimub igal aastal kunagise Kuressaare Kolledži loomise paiku ning märgib sel korral meremajanduse keskuse 20. sünnipäeva. Osalejaid kostitatakse traditsiooniliselt kiluleiva-suupistete ja sünnipäevatordiga.

25. mail kl 12-15 ootab kompetentsikeskus uudistajaid Kuressaare Tänavafestivali raames. Tarmo Sahk ja Madis Salumaa näitavad mudelkatsebasseini laineid, Mikloš Lakatoš juhendab Argentiina tango õpituba, Kaarel Koppel aitab huvilistel robotpaadiga labürindis seigelda jpm. Meremajanduse keskusega koos toimetab ka Politsei- ja Piirivalveamet, kes tutvustab selgi aastal põnevat suurt päästeparve ja muud tehnikat just meremajanduse keskuse ees. Jälgi ettevalmistusi Facebookis.

Laeb infot...