Tallinna Tehnikaülikool

Juba 2. märtsil algab Eesti suurim tudengitele suunatud karjääriüritus Võti Tulevikku, kuhu koonduvad iga aasta kokku tuhanded üliõpilased ja ettevõtteid erinevatest valdkondadest.

TalTech Võti Tulevikku mess

Kui esialgu oli plaanis tänavune mess korraldada Tallinna Tehnikaülikoolis, siis koroonaviiruse tõttu on korraldajad otsustanud tänavu messi korraldada virtuaalselt.

Ürituse kuupäevad jäävad samaks (2.-4. märts), kuid üritus toimub virtuaalsel kujul OnlineExpo platvormil. Ettevõtete ja tudengite jaoks ei muutu sisuliselt midagi muud peale selle, et suhelda saab omavahel ohutult veebikeskkonnas.

Messipäeva avapäev 2. märts on ühtlasi ka messi aktiivne päev, mil ettevõtted saavad tööpäeva jooksul pidevalt tudengitega suhelda. Veebikeskkonnas on igal ettevõttel oma stend, kus on olemas nii info ettevõtte kohta kui ka võimalus võtta ühendust ettevõtte esindajatega erinevate kanalite (nt Google Meet, Messenger, WhatsApp) kaudu.

Ettevõtete info jääb OnlineExpo keskkonda üles ka pikemalt ehk tudengid saavad firmadega tutvuda ka peale ürituse lõppu.

3. ja 4. märtsil korraldatakse Võti Tulevikku messil seminare. Kui viiruse levik on selleks ajaks taandunud ja olukord seda lubab, saavad ettevõtted valida, kas korraldada seminar kohapeal või virtuaalselt.

Võti Tulevikku karjäärimessist tasub osa võtta nii tudengitel kui ka ettevõtetel, kuna niivõrd suures mahus ühelgi teisel ajal Eestis üliõpilasi ja nende potentsiaalseid tööandjaid kokku ei viida. Kuna mess toimub tänavu virtuaalselt, on ka ettevõtetel messil osalemine soodsam ning annab võimaluse näidata end aktiivse ja kiiresti kohaneva ettevõttena.

Tudengite jaoks tähendab OnlineExpo keskkonnas korraldatav mess aga seda, et osalemiseks ei ole vaja tulla Tallinnasse või tegelikult viibida isegi Eestis – osa saab võtta üle maailma. Samuti pakub veebikeskkond terviklikumat pilti messil osalevatest ettevõtetest ning on kindel, et ükski ettevõte ei kao teiste firmade vahele ära.

Karjäärimessi kohta saab lähemalt lugeda siit!

Artikkel ilmus esmakordselt Geenius.ee portaalis 11.01.2021

Laeb infot...