Oktoobris toimus Bhutani Kuninglikus Ülikoolis projekti SQUARES ("Sustainability and Quality Assurance for Academic Governance and Redesign of Engineering Studies") osalejate kokkusaamine. Projekti eesmärgiks on integreerida Euroopa ülikoolide energeetika, ehituse ja keskkonnainseneeria alaseid kompetentse Aasia kõrgkoolide bakalaureuse- ning magistriõppesse, tagamaks kõrgkoolide lõpetajate pädevust sealse piirkonna ettevõtete energiasäästlikumatele ning taastuvenergiat kasutavatele lahendustele üleviimisel. Projektis osalevad Bangladeshi, Bhutani, Nepali ja Pakistani piirkonna kõrgkoolid ning koolitajad Poolast, Itaaliast ja Eestist. Eestit esindavad prof. Alar Konist, prof. Anna Volkova ja dr Alejandro Lyons Cerón.

Projektis osalejate järgmine töökoosolek toimub juba novembris Tallinna Tehnikaülikoolis.

Fotod: Energiatehnoloogia instituut