Head bakatudengid!
Ootame teid neljapäeval, 2. mail energiatehnoloogia ja soojusenergeetika magistriõppekava tutvustavasse infotundi, mis toimub Tallinna Tehnikaülikooli Energiatehnoloogia instituudis aadressil Ehitajate tee 5 ruumis U06-441. Ürituse viivad läbi sama eriala magistrandid, seega on teil kõigil hea võimalus saada "otseallikatest" vastused kõigile tekkivatele küsimustele.
Koguneme kl 19:00-19:30 ruumis U06-441 ja suundume ringkäigule laboritesse. Järgneb eriala tutvustus, seejärel vabas vormis suhtlus. Üritus kestab, kuniks juttu jätkub. Palun registreerige oma osalemine siin.

Õppekava infotunnile eelneb TalTechi üldine magistriõpet ja sisseastumistingimusi tutvustav infotund, mis algab kell 18:00 TalTechi Tudengimajas Lisainfo leiate siit.