EuroTeQi partnerülikoolide tudengitel on võimalik kaks korda aastas valida endale meelepäraseid veebikursuseid EuroteQi kursusekataloogist. Kevadsemestriks valis partnerülikoolidest kokku 68 kursust 51 TalTechi tudengit.

Noored õppurid TalTechis

Enim valisid TalTechi tudengid kursuseid École Polytechnique´st (L'X), kust valituks osutus 21 kursust. Populaarseim oli kursus Computer Science Modal - Cybersecurity - The Hacking Xperience. Populaarsed olid ka Tšehhi Tehnikaülikooli kursused, mida valiti 16 korda.

Teistest ülikoolidest valisid TalTechi kursuseid 83 tudengit. Kokku valiti 93 TalTechi kursust. Populaarseimad olid Real-time big data analytics (13 inimest), Wood house production in factory (10 inimest) ja Supply chain management (9).

Järgmine kursusekataloog avatakse 2022. aasta kevadel.

EuroTeQ Engineering University on 3-aastane Euroopa ülikoolide vaheline koostööprojekt, mille eesmärgiks on saavutada süsteemne ja jätkusuutlik koostöö õppe valdkonnas. Projekt toob endaga ühised õppeained- ja kavad erinevatel õppeastmetel ja seda nii riigipiiride, valdkondade ja akadeemiliste erialade üleselt.