Mul on heameel tõdeda, et Tallinna Tehnikaülikool on taas Eestile midagi andnud. Läbi teie. Me oleme andnud teile täiendava hariduse, uued oskused ja teadmised. Ja teie olete need, kes suudavad Eestit edendada, luua uusi ettevõtteid, tooteid ja teenuseid ning hoida üleval Eesti kui väikese, aga innovatiivse digiriigi kuvandit.

Gert Jervan

Tänapäeva globaalses maailmas toimub talentide võitlus ning võidavad need, kes oskavad oma talente arendada ja uusi kaasata. Ma usun, et TalTech suudab mõlemat, olles sedasi tõeliseks Eesti arengumootoriks.

Teie, lõpetajad, peate aga silmas pidama seda, et tänapäeval on väga edukad vaid need, kes ennast järjekindlalt arendavad ja omandavad uusi teadmisi. Seetõttu ärge kunagi unustage edasiõppimise võimalusi järgmisel õppeastmel või täiendkoolitustel. Ja kui üksinda on igav, siis võta sõber kaasa ja tulge koos tagasi. Haritud inimesi ei ole maailmas kunagi liiga palju.

GERT JERVAN
TalTechi IT-teaduskonna dekaan