Tallinna Tehnikaülikool

Kuulutame välja ideekorje! Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory kutsub osalema “Virtuaalne Mektory” konkursil!

Mektory keskus on heade mõtete, uute ideede, leidlike inimeste ja ägedate lahenduste kohtumispaik. Keskuse eriilmelistes seminari- ja koosolekuruumides on võimalik korraldada kohtumisi, seminare, koosolekuid, häkatone ja konverentse kuni 270 inimesele. Mektory keskuses asub ka Tallinna Tehnikaülikooli demoala, mis on loodud koostöös teaduskondadega. Demoala ühendab teaduse praktiliste lahendustega - siin saab näha tudengisatelliiti, Iseauto mudelit, nutikat teekatendit jm ülikooli leiutisi. 
 
Mida ootame?
Innovaatilist ja põnevat ideed virtuaaltuuriks Mektorys. Tuur peaks andma ülevaate Mektory majast üldiselt, kuid looma ka pildi pakutavatest teenustest/võimalustest (konverentsi korraldamise võimalus, häkatonid jms).  
 
Keda ootame osalema?
Ideekorjel on oodatud osalema erinevate õppeasutuste tudengid (TalTech, Eesti Kunstiakadeemia, Balti Filmi- ja Meediakool jt). Osaleda võib üksi või meeskonnaga, sh ülikoolide ülese meeskonnaga, ning esitada üks kuni mitu ideed – piire pole! 
 
Nõuded konkursitööle

  • Idee tuleb esitada kirjeldusena, mis peab olema arusaadavalt esitatud ja teostatav. Kirjeldusele võib lisada juurde pilte, videosid, joonised jms. 
  • Virtuualtuur peab olema kasutatav veebis kõigil enamlevinud brauseritest ja võiks olla vaadeldav ka VR prillides või Google Cadboard kaudu.   
  • Ideele tuleb lisada idee nimi, autori(te) nimi(ed) ja kontaktandmed. 
  • Ideede esitamise tähtaeg 3.08.2020 

Esita oma ideed ja registreeru juba täna!
Kandideeri ja esita oma idee SIIN
 
Säravaim idee valitakse 6. augustil. Võitja auhinnafond on 1000€! Lisaks anname idee autorile võimaluse enda idee teostada ja Mektoryle virtuaaltuur teha.  

Kui tahad tulla Mektoryga tutvuma või on täiendavaid küsimusi, siis kirjuta: elena.kirt@taltech.ee  

Virtuaalne Mektory

Laeb infot...